piątek 1 grudzień 2023
Strona główna Dom i AGD

Dom i AGD

Coraz częściej kupujemy małe i duże urządzenia AGD na Internecie. Stopniowo porzucamy sieci masowej dystrybucji i wyspecjalizowane sklepy na rzecz internetowych gigantów. W tym roku najlepiej sprzedającymi się urządzeniami są odkurzacze, pralki, kuchenki mikrofalowe, elektryczne szczoteczki do zębów i produkty spożywcze. Według najnowszego badania, ponad jedna trzecia badanych planuje zakup jednego lub więcej urządzeń w ciągu najbliższych miesięcy.

Najniższa cena nie jest najważniejszym czynnikiem decydującym przy zakupie nowego sprzętu. Rankingi i poradniki zakupowe przeprowadzają obiektywne testy na niezliczonych modelach, gromadzą dla nas najlepszej jakości produkty, opisują funkcjonalność urządzenia i przedstawiają najlepsze oferty. Helpline pomaga ci w wyborze, wypełniając lukę pozostawiona przez zwykle porównywarki.

Niezależnie od tego co kupujesz, czy jest to piekarnik, żelazko ze stacją parową, wentylator czy płyta grzewcza, cechy i funkcje urządzeń są dzisiaj na szczycie naszej listy kryteriów zakupowych. Poza najniższą ceną, interesuje nas funkcjonalności, wydajność, wpływ na środowisko... Rankingi pomagają nam wybrać najlepsze, najbardziej wydajne modele, znajdując kompromis miedze cena a jakością.

Helpline.org.pl i zespół ekspertów dostarcza dziesiątki bezpłatnych rankingów rozmaitych modeli sprzętu AGD. Dla każdego z nich testuje, porównuje i krytykuje cechy, wymienia ich mocne strony i wady - nawet te najmniejsze. Dzięki temu poradniki są obiektywne i jedynie pomagają ci wyrobić sobie własny pogląd i wybrać model, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.