dyson v11 absolute
Strona główna Dom i AGD Dyson V11 Absolute : Opinie, dane techniczne i najlepsze ceny

Dyson V11 Absolute : Opinie, dane techniczne i najlepsze ceny

Dlaczego odkurzacz Dyson Cyclone V11 Absolute cieszy się tak dużym zainteresowaniem od momentu pojawienia się na rynku? Prawdopodobnie dlatego, że obiecuje taką samą wydajność jak odkurzacz z przewodem, a jednocześnie prezentuje mniej obszerną, bardziej futurystyczną konstrukcję. Od momentu powstania marki w 1991 roku, James Dyson nieustannie znajduje nowe sposoby na uproszczenie życia użytkowników, oferując im produkty o wysokiej technologii i ogromnych możliwościach.

To było w 1978 roku, że wszystko zaczęło się, kiedy James Dyson, sfrustrowany, że jego odkurzacz szybko tracił moc ssania i że pory worka zatykały się zbyt szybko, wynalazł pierwszy na świecie odkurzacz bezworkowy . Pięć lat później, po kilku tysiącach prototypów, jego technologia cyklonowa była gotowa. Jego credo dzisiaj to coś więcej niż tylko eliminacja kurzu. Firma Dyson wykorzystuje swoją technologię do przekształcania energii elektrycznej w ruch, odzyskiwania jej z odkurzaczy, ale także wentylatorów, oczyszczaczy powietrza, odkurzaczy robotów, suszarek do włosów, a nawet podgrzewaczy.

Prezentacja odkurzacza pionowego Dyson V11

Dyson V11Odkurzacz można zaadoptować dopiero po wypróbowaniu. Jest ku temu wiele powodów, poczynając od bardzo dobrych wyników, które uczyniły markę Dyson sławną. To urządzenie gospodarstwa domowego jest solidne, a zarazem ładne. Jest kolorowy i ma futurystyczny wygląd (jak wszystkie produkty firmy Dyson). To, co czyni go efektywnym partnerem w gospodarstwie domowym, to zaawansowana technologia, rozwijana od momentu założenia firmy przez Jamesa Dysona, która eliminuje wszelki kurz.

Pomimo niewielkiej wagi 125 gramów, silnik cyfrowy V11, w który wyposażony jest ten odkurzacz pionowy może obracać się do 125.000 razy na minutę! To urządzenie gospodarstwa domowego jest łatwe w obsłudze. Wystarczy użyć spustu na uchwycie i nacisnąć przycisk. Jeśli chodzi o przechowywanie, to dla ciebie też nie będzie to problemem. Po użyciu wystarczy powiesić go tylko na stacji dokującej, którą wcześniej zainstalowałeś na ścianie. Stacja ta umożliwia naładowanie odkurzacza, który posiada autonomię na poziomie jednej godziny.

Urządzenie współpracuje z filtrami piankowymi, wielokierunkowymi i hepa. Wisienką na torcie jest to, że ten odkurzacz jest dostarczany z szeroką gamą akcesoriów, które pozwolą Ci oczyścić dom do perfekcji, ale także meble, a nawet samochód. Dostępny jest w trzech wersjach: Absolute, Absolute Pro i Animal Plus.

Najlepsze ceny dla Dyson V11 Absolute

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute

✓ Technologia bezprzewodowa Dyson ułatwia sprzątanie w całym domu
✓ Łatwy do opróżnienia : O 40% większy pojemnik oznacza rzadsze przerywanie sprzątania
✓ Stacji ładującej : Pełne ładowanie baterii trwa 4,5 godziny | 60% większa moc ssania
✓ Elektroszczotka High Torque i Soft Roller oraz 5 akcesoriów w zestawie
✓ Do 60 minut pracy bez utraty mocy | Testuj 30 dni | 2 lata gwarancji Dyson

Bezcenny dla twojego zdrowia

Bezcenny dla zdrowiaKiedy przychodzimy z zewnątrz, wnosimy zarówno drobne odłamki pyłu, jak i szkodliwe dla zdrowia cząsteczki. W naszych wnętrzach roi się od roztoczy, kurzu i innych mikroskopijnych alergenów. Codziennie jesteśmy narażeni na działanie zarazków i substancji uczulających, które osiadają na podłogach naszych wnętrz.

Ryzyko to jest zwiększone, gdy jesteśmy dumnymi właścicielami zwierząt domowych. Łuszcząca się skóra zwierząt może powodować ataki astmy u dzieci lub wrażliwych dorosłych. Także sierść opada na ziemię lub przenika nasze dywany przez cały dzień.

Dyson walczy na swój sposób z zanieczyszczonymi wnętrzami. Jeszcze potężniejszy i bardziej autonomiczny niż jego poprzednicy, marka Dyson wprowadza na rynek nowy odkurzacz V11, nowoczesne urządzenie gospodarstwa domowego.

Wyposażony w zbiornik o pojemności 0,76 litra, który jest wyposażony w system umożliwiający szybkie wyrzucanie wszystkich składowanych odpadów i pyłów. Opróżnianie odbywa się w jednym kroku i bez kontaktu z pyłem; jest w 100% higieniczne.

Mocne strony Dyson V11 Absolute

Wysoka wydajność odkurzacza

Moc tego pionowego odkurzacza bezprzewodowego jest niesamowita. Opatentowany silnik cyfrowy osiąga moc 150 AW dzięki wyjątkowej prędkości obrotowej 125 000 obr/min. Jego filtr usuwa ponad 99% cząsteczek znajdujących się na powierzchni ziemi. Nie obawiaj się jego niepozornego wyglądu który wynika z małej wagi i niewielkiego rozmiaru odkurzacza Dyson V11.W rzeczywistości, 1600-stopniowo hartowana ceramika, z której składa się jego silnik, zapewnia mu wytrzymałość przez cały czas.

Najnowocześniejsza technologia

technologia dyson v11Firma Dyson złożyła nie mniej niż 250 patentów na rozwój swoich produktów. Jego nazwę tłumaczy obecność 14 cyklonów, umieszczonych wewnątrz odkurzacza i zdolnych wytworzyć 79000 G czystej siły. Ich koncentryczne rozmieszczenie wokół centralnej osi odkurzacza umożliwia przyspieszenie przepływu powietrza do 190 km/h, tworząc siłę odśrodkową do wychwytywania najdrobniejszych cząsteczek.

Łatwa obsługa i konserwacja

Jest lekki i poręczny jak miotła z wytrzymałością doskonałego odkurzacza z przewodem. Jest to największy atut tego wysokowydajnego urządzenia gospodarstwa domowego, które waży tylko 2,9 Kg. Zaawansowana technologia nie powoduje żadnych komplikacji. Pojemnik na kurz o pojemności 0,76 litra jest łatwy do opróżnienia i higieniczny, dzięki specjalnemu mechanizmowi.

Autonomia ulepszona

Firma Dyson przeprojektowała odkurzacz Dyson V10 Absolute. Dzięki nowemu bezprzewodowemu odkurzaczowi V11 Absolute, czas pracy został wydłużony : masz 60 minut autonomii na sprzątanie domu. Przeważnie wystarczy to na wysprzątanie całego mieszkania, a także większości domów! Ta nowa bateria z katodami kobaltowo-aluminiowymi umożliwia również dostarczanie energii do 20% większej niż w poprzednim modelu.

Słabe strony Dysona V11

Słabe strony Dysona V11

Wysoki poziom hałasu

Przy 69 decybelach w trybie normalnym i 75 decybelach w trybie turbo, poziom hałasu nie jest jego mocną stroną. Cyclone V11, podobnie jak wszystkie odkurzacze tej marki, charakteryzuje się wysokim poziomem hałasu. Moc wytwarza hałas i można go usłyszeć. Niemniej jednak upewnij się, że poziom ten jest w dużej mierze do zniesienia na co dzień.

Stacja ładowania

Nie ma innej alternatywy niż zamontowanie stacji ładującej na ścianie. Stacja ta nie tylko ładuje urządzenie, ale służy również jako miejsce do przechowywania 2 akcesoriów, a mianowicie płaskich i długich dysz ssących. Inne dostarczone akcesoria? Jeśli chcesz, możesz zamówić stację dokującą do przechowywania wszystkich dodatkowych akcesoriów związanych z ssaniem. Jest to Dyson Cyclone V11 Dok.

V11 jest skuteczny na wszystkich rodzajach powierzchni ?

rodzajach powierzchniTwarde podłogi, dywany i chodniki, nic nie przeraża tego niezwykle wydajnego odkurzacza. Ponieważ elektroszczotka Dyson V11 jest obrotowa, zanieczyszczenia, kurz, włosy (ludzkie lub zwierzęce), włosy uwięzione w wykładzinie lub dywanie są natychmiast zasysane i kierowane w stronę kolektora.

Dyson Cyclone V11 jest wyposażony w trzy tryby pracy, które dostosowują się do wszystkich codziennych zadań i do wszystkich rodzajów podłóg: dywan, płytki, parkiet, wykładzina, itp. Szczotka obrotowa dostosowuje się do twardych podłóg w celu usunięcia kurzu, ale także drobnych zanieczyszczeń.

Jest on również bardzo skuteczny w czyszczeniu pojazdów, ponieważ można go szybko przekształcić w odkurzacz ręczny. Jego niewielka waga pozwala na czyszczenie blatu mebli i trudno dostępnych miejsc. To zadanie może być trudne w przypadku tradycyjnego odkurzacza z przewodem.

Jakie akcesoria są dołączone do Cyclone V11 ?

To miła niespodzianka, kiedy dostajesz odkurzacz Cyclone V11. Znajdziesz tu samo urządzenie gospodarstwa domowego i jego stację ładowania. Stacja ta jest bardzo praktyczna bo przykręcona do ściany, aby umożliwić ładowanie urządzenia. Dzięki temu zaczepowi można również zwolnić miejsce na podłodze.

akcesoria v11Znajdziesz również w pakiecie niezbędne i bardzo przydatne akcesoria do nienagannego sprzątania wnętrza Twojego domu lub samochodu. I tak można tu znaleźć bardzo małą szczotkę z napędem silnikowym. Została ona zaprojektowana tak, aby pasowała do odkurzacza ręcznego. Jest ona specjalnie przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki wnętrz samochodów czy stopnie schodów.

Szczotka do kurzu może być zainstalowana zarówno na odkurzaczu ręcznym, jak i na miotle. Znajdziesz tu również długą ssawkę, która może być podłączona do obu części odkurzacza (miotła i ręczna). Idealnie nadaje się do odkurzania miejsc niedostępnych (narożniki, za grzejnikami, listwy, rolety…).

Ostatni element wyposażenia, szczotka z napędem bezpośrednim, został specjalnie zaprojektowany, aby spenetrować dywany i chodniki do wnętrza włókien. Żaden pył nie może się temu oprzeć.

Czy powinieneś kupić odkurzacz pionowy Dyson V11 ?

Jeśli postrzegasz odkurzanie za mordęgę, potrzebujesz odkurzacza Dyson Cyclone V11. Odkurzanie wymaga czasu, jest nudne, a jeśli odkurzacz nie jest mocny, zadanie jest wykonane tylko w połowie. Nic bardziej frustrującego, gdy odkurzacz jest wyłączony i schowany, a Ty zobaczysz kurz, włosy lub sierść leżące w dalszym ciągu na podłodze! Ponadto tradycyjne odkurzacze bezworkowe są często ciężkie i trudne w obsłudze. Uwięzione są w narożnikach mebli i nie pozwalają na czyszczenie na wysokości. Z tym odkurzaczem bezprzewodowym, pokochasz odkurzanie. Niezwykle wydajny, lekki i łatwy w użyciu, usuwa wszelkie zabrudzenia w mgnieniu oka. Żadna cząsteczka kurzu nie jest w stanie się oprzeć, ponieważ eliminuje 99,97% pyłu po jednym przejściu!

Koniec z roztoczami i kurzem wyłapanymi na dywanie w pokojach, które powodują alergie i ataki astmy! Jego jednogodzinna autonomia pozwala na jednoczesne sprzątanie całego domu. Ponadto fakt, że można go szybko zmienić na ręczny, aby wyczyścić samochód, czyni go urządzeniem 2 w 1. Łatwy do opróżnienia pojemnik na śmieci ułatwia życie. Po zakończeniu pracy należy pozostawić go na stacji ładującej do czasu ponownego użycia. Fakt, że odkurzacz jest zawieszony, nie powoduje utraty żadnej użytecznej przestrzeni. Wreszcie, jego nietypowy projekt, wykonany w firmie Dyson, sprawia, że jest to raczej ładne urządzenie gospodarstwa domowego, na które warto spojrzeć. Raz nabyty nie obejdziemy się już bez niego łatwo!