suszarka dyson supersonic
Strona główna Dom i AGD Dyson Supersonic : Opinie, dane techniczne i najlepsze ceny

Dyson Supersonic : Opinie, dane techniczne i najlepsze ceny

Wszystkie osoby z długimi włosami lub chcące wysuszyć brodę wiedzą, jak używać suszarki do włosów. Tak zwane modele przenośne istnieją od 1920 roku, ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie wyglądają podobnie pod względem funkcji i formy. Rola suszarki do włosów polega na szybszym suszeniu włosów niż w przypadku suszenia na powietrzu. Są one często krytykowane za to, że wysuszają włosy, za zbyt długi czas suszenia i ciepło, które łamie włókno włosa.

Od pewnego czasu wracają na czołową pozycję dzięki innowacyjnym modelom, z funkcjami prostowania i podkręcania Airwrap suszarki, oferujące niesamowite osiągi. Jako czołowa marka dla wszystkiego co związane z przepływem powietrza, zasysaniem i suszeniem, Dyson oferuje tutaj produkt fryzjerski, który można by opisać jako UFO. Wygląd, technologia, ten mały przyrząd fryzjerski zmienia wszystko, jest to suszarka do włosów Dyson Supersonic.

Prezentacja Dyson Supersonic

dyson supersonic

Kupując produkt firmy Dyson, można od razu pochwalić dbałość, jaką marka przywiązuje do pakowania różnych części. Trochę czegoś ekstra, ale to może być ważne, gdy znasz ceny produktów. Jednak natychmiast po rozpoczęciu użytkowania urządzenia tej marki, od razu odkrywamy jego kilka następnych zalet. Szybki test produktu, aby powiedzieć Ci, co o nim myślimy.

Jego konstrukcja

Jak wszystkie produkty firmy Dyson, Supersonic nie jest podobny do niczego, co znamy. Składa się z długiej i wąskiej rączki zwieńczonej głębokim pierścieniem, jaskrawo zabarwionym (na przykład fuksja lub purpura). Można go również znaleźć w bardziej spokojnym kolorze, czarnym i niklu. Wykończenia są bardzo ładne, można poczuć, że zostały zaprojektowane z doskonałych materiałów. W zestawie znajduje się przewód o długości 2,7 metra. Jest to kolejny punkt dla firmy Dyson, która oferuje dłuższy kabel niż konwencjonalne suszarki do włosów.

Dlaczego to dobry pomysł? Czasami gniazda elektryczne znajdują się z dala od lustra, które z oczywistych powodów często znajduje się nad umywalką. Bezpieczeństwo dla użytkownika i możliwość stylizacji bez konieczności skręcania lub stosowania przedłużacza jest bardzo praktyczna.

Silnik i moc suszarki

Firma Dyson jest przyzwyczajona do stosowania bardzo wydajnych silników do wszystkich swoich produktów. Ta suszarka do włosów nie jest wyjątkiem od tej reguły. Silnik, pomniejszony o wielkość, ale nie o moc, znajduje się w uchwycie suszarki do włosów. Silnik o mocy 1600 W jest w rzeczywistości bardzo małą turbiną, która wykonuje ponad 100 000 obrotów na minutę. Moc Multiply Air (występująca w wentylatorach Dyson) w głowicy suszarki zasysa powietrze z otoczenia i przekształca je w potężny strumień powietrza w celu skrócenia czasu schnięcia, dzięki 13 łopatkom.

Wytwarzany tu przepływ powietrza wynosi 41 litrów na sekundę! Poza mocą silnika, znajduje się on w uchwycie, a nie w głowicy urządzenia, jak w innych suszarkach do włosów. Ogranicza to ryzyko zaplątania się w nie włosów, co może mieć miejsce w przypadku klasycznych modeli. Zapewnia to z pewnością dłuższą żywotność urządzenia.

Temperatura

Opracowując swoje produkty, Dyson zrozumiał, że ciepło usuwa tylko wodę z właśnie umytych włosów. Temperatura suszarek do włosów nie jest tym, co jest potrzebne do dobrego suszenia, natomiast potrzebne jest powietrze. Tam, gdzie tradycyjne urządzenia tylko rozpraszają ciepło, Dyson pracuje w zupełnie inny sposób. Zasysane powietrze korzysta z licznych kontroli na sekundę, aby regularnie regulować temperaturę i uczynić ją jednorodną dla profesjonalnej jakości suszenia. Powietrze jest wydmuchiwane pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób podczas tej akcji można łatwo wyprostować i wysuszyć włosy, nie uszkadzając ich włókien. Ten rodzaj suszenia nadaje włosom połysk.

Dyson Supersonic

Dyson Supersonic™

✓ Supersonic jest wyposażony w najnowszy silnik cyfrowy Dyson V9 i oferuje moc 1600 W.
✓ Oferuje czujnik, który w sposób ciągły monitoruje temperaturę i przepływ powietrza do 41 litrów/sek
✓ Trzy końcówki magnetyczne: prostownica, suszarka i koncentrator | Temperatura mierzona 20 razy/s
✓ Dzięki unikalnej technologii osłony termicznej Dyson powierzchnia akcesoriów pozostaje trwale zimna
✓ Brązowy schowek do ochrony i przechowywania Supersonic i jego akcesoriów
✓ Waga urządzenia : 630 gramów / Moc : 1600 W / 2 lata gwarancji firmy Dyson
sklep 11699,00zł
Kup Teraz
sklep 21549,00zł
Kup Teraz
Sklep31172,00zł
Sprawdź

Jakie są zalety Supersonic ?

Kiedy wahasz się pomiędzy kilkoma suszarkami do włosów, lepiej zadać sobie pytanie, jakie są zalety różnych modeli. Jeśli chodzi o Dyson Supersonic, odnotowaliśmy kilka niezaprzeczalnych atutów.

opinie dyson supersonic

Szybkie suszenie i ochrona włosów

Czy wiesz, że osoba z długimi włosami może czasami spędzić więcej niż godzinę, aby wykonać idealne suszenie lub prostowanie? Technologia zastosowana przez firmę Dyson, szczególnie w rozwoju jej bardzo mocnego silnika, umożliwia bardzo szybkie wysuszenie włosów. Wykonuje swoje zadanie, chroniąc je, co nie musi mieć miejsca w przypadku innych produktów do suszenia. Dzięki końcówkom dyfuzora lub ukierunkowaniu na konkretny obszar włosa, możliwe jest ułatwienie i zminimalizowanie czasu suszenia przy jednoczesnym umożliwieniu wykonania wygładzania, szczotkowania itp…

Zgodnie z przeprowadzonymi testami, czas suszenia długich włosów zostałby prawie o połowę skrócony, co daje więcej niż tylko przekonywujący wynik. Wybór pomiędzy kilkoma temperaturami i wybór, w razie potrzeby, suszenia na zimno w celu skrócenia czasu suszenia może być tylko plusem dla użytkownika. Zachowane włókna włosów, błyszczące włosy, oszczędność czasu, głosujemy na ten produkt.

Łatwość użytkowania

Suszarka do włosów Dyson Supersonic jest bardzo łatwa w użyciu. Elementy sterujące znajdują się na pierścieniu lub uchwycie urządzenia. W ten sposób wybierasz rodzaj suszenia spośród 4 możliwości (szybkie lub normalne suszenie, delikatne suszenie lub suszenie na zimno). Temperatura wzrasta od 28° do 100° w zależności od ustawień. Według użytkowników, gdzie łatwo było popełnić błędy w sterowaniu, podczas suszenia innymi urządzeniami przyciski Dyson ułatwiają stylizację.

Projektowanie i jakość materiałów

zalety Supersonic

Nie można powiedzieć, że suszarka do włosów to piękny przedmiot. To nie jest jego powołanie. Jednak posiadanie urządzenia fryzjerskiego Dyson jest jak posiadanie nowoczesnego dzieła sztuki. W każdym razie nie da się zaprzeczyć, że ponadczasowy wygląd tradycyjnej suszarki do włosów został tutaj całkowicie na nowo zdefiniowany. Innym kryterium jest to, że fakt, że silnik znajduje się w uchwycie urządzenia obala mity. Chwytanie jest bardzo proste. Jeśli chodzi o obsługę, można jedynie docenić kontakt z urządzeniem, którego materiały zostały zaprojektowane tak, aby były przyjemne. Okrągłość całej jednostki sprawia, że jest to bardzo dobrze zaprojektowany produkt.

I co więcej

Suszarka jest tak lekka (630 gramów), że naturalnie szybciej wysuszysz włosy. Kiedy spędzasz więcej czasu na suszeniu włosów, doceniasz lekką wagę tego urządzenia. Unika się w ten sposób bólu ramion i konieczności skręcania ich we wszystkich kierunkach, aby wysuszyć pasma wokół głowy.

Dyson dużo pracuje z jonami na wielu swoich produktach. Robienie tego na suszarce do włosów jest z konieczności interesujące, ponieważ jony ujemne sugerują, że włosy nie będą elektrostatyczne po wyschnięciu. Ci, którzy znają to zjawisko, pokochają ten model suszarki do włosów.

Wyposażony jest w wiele akcesoriów, które są interesujące dla użytkownika. Wielkość Dyson jest stosunkowo mniejsza w porównaniu z innymi produktami do suszenia. Kolejny punkt dla osób, które chciałyby zabrać ją na wycieczkę. Można ją łatwo zapakować w bagaż. Należy zauważyć, że ta suszarka do włosów Dyson posiada gwarancję producenta na dwa lata.

Jego słabe punkty

Moc niższa niż w przypadku modelu pro

słabe punkty

Dyson oferuje doskonały produkt, a jego silnik jest uważany za profesjonalny, ale nie jest tak potężny, jak te, które można znaleźć w salonie. Jednak dla tych, którzy chcą dbać o swoje włosy na co dzień, jest to bardzo dobra alternatywa do cotygodniowych wizyt w salonach fryzjerskich.

Hałas urządzeń

Jeśli firma Dyson jest znana i rozpoznawana ze względu na moc swoich produktów, czy to odkurzacze, czy też oczyszczacze powietrza, nie jest znana z ciszy swoich maszyn. Ta suszarka do włosów nie jest wyjątkiem i charakteryzuje się nieco wysokim poziomem hałasu wynoszącym 77 decybeli. Ale nie wydaje się to zniechęcać ludzi, którzy to przetestowali. Wręcz przeciwnie, uważają, że hałas różni się od innych suszarek do włosów, gdzie jest on bardziej rozproszony tak jak proces suszenia.

Cena

Moc i pielęgnacja włosów mają tu swoją cenę, którą niektórzy mogą uznać za wygórowaną. Teraz musimy ustalić proporcje między regularną pielęgnacją, aby utrzymać i przywrócić blask włosom, a faktem, że ta suszarka chroni je przed pęknięciem i rozdwojeniem końcówek. Dostępny za około 300€ w specjalistycznych sklepach i w Internecie, nie jest dostępny dla wszystkich budżetów.

Dostępne akcesoria

Dyson oferuje kilka akcesoriów zwiększających działanie suszarki do włosów. Można go wyposażyć w dyszę do suszenia części włosów. Pozwala ona na prostowanie zgodnie ze sztuką fryzjerską kolejno pukiel za puklem. Dyfuzor pozwala na dyfuzję na całe włosy. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób z kręconymi włosami, falującymi lub kędzierzawymi włosami, które można ułożyć w najpiękniejszy sposób.

Koncentrator upraszcza i minimalizuje czas układania. Suszarka dostarczana jest w pudełku, z antypoślizgową matą do umieszczenia na powierzchni łazienki i hakiem do zawieszania. Szczególnie ceniona jest mała mata antypoślizgowa. Często, inne suszarki do włosów, które są umieszczane na brzegu umywalki, lub mebla, mają tendencję do poślizgu, i czasami spadają. Dzięki tej gumowej macie, Dyson Supersonic pozostaje spokojnie na swoim miejscu, a Ty szukasz potrzebnych akcesoriów.

Akcesoria do włosów są magnetycznie dopasowane do urządzenia. Dodatkowym pozytywnym aspektem jest to, że dla użytkowników, nawet w środku procesu suszenia, wszystkie dysze pozostają zimne, aby uniknąć ryzyka poparzeń.

Nasza opinia na temat Supersonic Dyson

opinia suszarka dyson

Użytkownicy są zgodni co do tego, że ciepło wydaje się mniej agresywne w przypadku suszarki do włosów Dyson niż w przypadku innych produktów. Pozwala ona również zachować połysk, który ludzie z długimi włosami mogą tylko docenić. Kiedy masz długie włosy, wyraźnie zyskujesz na szybkości, używając modelu Dyson Supersonic do szczotkowania lub po prostu dbając o swoje końcówki i długości.

Szybki czas schnięcia sprawia, że jest to przyjaciel ludzi w pośpiechu, którzy mimo wszystko nie chcą zaniedbać opieki nad swoimi włosami, ani też wychodzić z domu bez nienagannej stylizacji. Prędkość ta jest szczególnie przyjemna w okresie jesiennym lub zimowym, kiedy nie chcesz wychodzić z mokrymi włosami. Jest to zatem ulubiona suszarka przez osoby, które chcą dbać o swoje włosy na co dzień…i które mogą sobie na to pozwolić.