O nas

Zespół

Helpline.org.pl wspiera cię w procesie zakupu i pomaga znaleźć idealny produkt. Nasi eksperci niezależnie testują, analizują i krytykują najbardziej popularne wśród polskich konsumentów nowe urządzenia technologiczne.

Jak działa Helpline.org.pl ?

Nasi eksperci spotykają się codziennie, aby określić tematy, które będą poruszane w naszych przyszłych przewodnikach zakupowych i porównawczych. Wszystkie potrzeby i oczekiwania konsumentów są brane pod uwagę przy wyborze urządzeń, które mają być testowane.

Dziennikarze tworzący nasz zespół są odpowiedzialni za analizowanie, porównywanie i krytykowanie modeli, które będą komentowane na Helpine.org.pl. Każdy folder jest wzbogacony o zewnętrzne recenzje użytkowników.

Zespół

Inwestycja każdego z naszych ekspertów przyczynia się codziennie do wspólnego sukcesu portalu Helpline.org.pl. Nasz zespół, składający się z czterech pełnoetatowych pracowników, testuje i pisze przewodniki i porównania, z którymi codziennie bezpłatnie się Państwo zapoznajecie. Aby pomyślnie zrealizować wszystkie nasze projekty w bardzo krótkim czasie, każdego dnia polegamy na wielu talentach z zewntąrz.

DamienDamien
Założyciel
Damien jest założycielem portalu Helpline.org.pl i dyrektorem technicznym wszystkich portali grupy. Nadzoruje projektowanie i realizację wszystkich projektów we współpracy z wszystkimi talentami technicznymi i graficznymi.

MalgosiaMalgosia
Redaktor i integrator
Uwielbia oglądać filmy Youtube w nocy, Malgosia pisze na każdy temat. Dzięki swojemu raczej technicznemu profilowi, jest odpowiedzialna, we współpracy z naszymi zewnętrznymi zasobami, za integrację naszych przewodników i aspektów graficznych stron.

MartaMarta
Dziennikarz i tester
Jako niezależny dziennikarz z pasją do grafiki, zwierząt i Internetu w ogóle, Marta dołączyła do zespołu w 2019 roku, aby przetestować produkty i przejąć część odpowiedzialności za pisanie naszych przewodników zakupów i porównań.

KarolinaKarolina
Redaktor
Karolina jest absolwentką literatury i jest naszą specjalistką, aby przekazać nasze pomysły. Jest ostatnią osobą, która dołączyła do naszego zespołu. Ma bardzo urozmaiconą wiedze w wielu dziedzinach i jest odpowiedzialna za pisanie naszych poradników dotyczących zakupów i porównań.

PawełPaweł
Redaktor naczelny
Paweł, miłośnik technologii i motoryzacji, przez wiele lat był niezależnym dziennikarzem, zanim dołączył do nas. Nadzoruje, koordynuje i przygotowuje produkcję i publikację naszych przewodników.

 

Jak finansowany jest Helpline.org.pl?

Pragniemy zaznaczyć, że nie pracujemy dla żadnej z marek wymienionych w naszych porównaniach. Nigdy nie otrzymujemy darmowych produktów, wynagrodzenia za testowanie produktu, ani żadnych świadczeń rzeczowych w celu zaprezentowania produktu lub usługi.

Nasz model biznesowy opiera się na afiliacji. We wszystkich naszych przewodnikach i porównaniach znajdziesz linki do produktów, które testujemy w sklepach internetowych takich jak MediaMarkt, Media Expert czy Ole Ole i Saturn.

Ważne jest, aby zaznaczyć, że cena produktu zostaje niezmienionna. Z drugiej strony, jeśli kupisz ten produkt na stronie, sklep zapłaci nam niewielką prowizję w zależności od kwoty twojego zakupu.

Jak możesz nam pomóc?

Możesz nam pomóc na co dzień, dzieląc się z nami swoimi doświadczeniami dotyczącymi produktów, które testowaliśmy. Bez względu na to, czy pozytywne czy negatywne, słuchamy Waszego zdania. Twoja opinia będzie dla nas przydatna, aby poprawić nasze porównania i wzbogacić je o twoje zeznania.

Na koniec, jeśli doceniasz pracę wykonaną przez nasz zespół, zapraszamy do przyłączenia się do naszej strony na Facebooku i daj nam znać, dzieląc się swoimi opiniami na portalach społecznościowych lub na swoim blogu, jeśli taki posiadasz.