Strona główna Dom i AGD Depilator laserowy : rankingi najlepszych modeli

Depilator laserowy : rankingi najlepszych modeli

Usuwanie włosów, modne zjawisko? Nie, ponieważ można zauważyć ślady usuwania włosów metodą depilacji już w czasach prehistorycznych. Po co usuwać włosy? Bo przypominają nam o naszym pochodzeniu od zwierząt. Dla mężczyzn i kobiet, istnieje wiele metod usuwania włosów, jednak zawsze odrastają. Rzeczywistość, która jest już przeszłością, dzięki depilatorowi laserowemu.

Co to jest depilator laserowy ?

Skóra i włosy zawierają poziom melaniny, która reaguje na światło i ciepło. Tak właśnie działa ten depilator nowej generacji. Urządzenie emituje błyski światła. Uwolnione ciepło niszczy włosy, aż do cebulek. To sprawia że są one trwale eliminowane. Depilator laserowy może być używany w domu, bez żadnych specjalnych umiejętności. Należy przestrzegać kilku prostych środków ostrożności dotyczących stosowania.

Najlepsze depilatory laserowe

Philips BRI956/00 Lumea Prestige : najlepszy depilator

PierwszyPhilips BRI956/00 lumea

Philips jest znaną marką w świecie małych urządzeń elektrycznych i nic dziwnego, że chciał uporać się z włosami, z jakością, która ją charakteryzuje. Niektóre laserowe depilatory są ukierunkowane na konkretny obszar ciała. Nie jest tak w przypadku tego urządzenia, które jest zdecydowanie wszechstronne.

Philips BRI956/00 Lumea umożliwia, dzięki 4 specjalnym końcówkom, trwałe usunięcie włosów z linii bikini, pach, reszty ciała, ale także twarzy. Po 3 sesjach, zauważysz 92% redukcję wzrostu włosów. Tam, gdzie inne maszyny mogą pozostawić zaczerwienienie, nie ma to miejsca, ponieważ depilator chroni skórę przed promieniami UV. Każdy odcień skóry wymaga specjalnego ustawienia (5 ustawień intensywności).

W zależności od natury Twojego naskórka, możesz to zrobić całkowicie bezpiecznie usuwając włosy bez bólu i reakcji zaczerwienienia. Lampa kwarcowa oferuje atrakcyjną trwałość ponad 250 000 błysków. To wystarczy, by pożegnać się z tymi wszystkimi nieestetycznymi włosami na ciele. Urządzenie działa z przewodem lub bez, zgodnie z życzeniem, tak aby nie trzeba było się obracać, w zależności od depilowanego obszaru ciała. Depilator IPL posiada gwarancję na dwa lata.

Zalety modelu Philipsa

Możliwość depilacji całego ciała i twarzy jednym i tym samym urządzeniem może być kusząca. Fakt, że działa w sieci zasilającej lub bezprzewodowej, pozwala na dobre wykorzystanie. Ogólna jakość produktu jest dobra, a materiały są doskonałej jakości.

Jego małe wady

Możemy winić go za jego wysoką cenę, ale jest to uzasadnione ze względu na jego wszechstronność. Godne ubolewania jest również to, że nie mogą z niego korzystać osoby czarnoskóre.

Beurer IPL 9000+ : Doskonały stosunek jakości do ceny

drugiBeurer IPL 9000

Beurer wprowadza na rynek bardzo dobry depilator laserowy. Jego duże okno pozwala na pracę na powierzchni 7 cm² jednocześnie. Lampa może przenosić 100 000 impulsów świetlnych. Marka ostrzega, że lepiej jest kupić to urządzenie, jeśli masz ciemne włosy, ale ta uwaga może mieć zastosowanie do wszystkich depilatorów laserowych.

Wszystkie okolice ciała i twarzy zostaną szybko pozbawione owłosienia za pomocą Beurer IPL 9000+. Brak ryzyka reakcji alergicznych z tym wyrobem, który został przebadany dermatologicznie. Dzięki dedykowanemu czujnikowi depilator dostosowuje się do rodzaju skóry osoby, która go używa i chroni przed promieniami UV. Impulsy świetlne nie wpływają również na zdrowie oczu, ponieważ okno dobrze dopasowuje się do skóry.

Najważniejsze zalety Beurer’a

To urządzenie do usuwania włosów może pomóc mężczyznom i kobietom pozbyć się włosów skutecznie i w stosunkowo przystępnej cenie. Dobry produkt. Doceniamy jego szeroką, stabilną podstawę i XXL powierzchnię świetlną o powierzchni 7 cm², co pozwala na szybki postęp na depilowanych powierzchniach.

Czego żałujemy

Jeśli to urządzenie może usunąć zarost na twarzy, należy unikać obszaru warg, szkoda, wiedząc, że wiele kobiet chce go usunąć.

Depilator IPL Silk’n Infinty Smooth : Niska cena

trzeciSilkn Infinty Smooth

Silk’n’ nie musi już być prezentowany w dziedzinie dermatologii estetycznej. Można łatwo depilować twarz i ciało za pomocą tego łatwego w użyciu urządzenia. Pięć poziomów intensywności pozwala na pracę nad usuwaniem włosków, w zależności od charakteru Twojego naskórka. Urządzenie działa na powierzchni 3 cm² dzięki prostokątnemu oknu. Można się spodziewać długiej żywotności baterii, ponieważ urządzenie obiecuje do 400 000 impulsów.

Chcesz wiedzieć, na ile wystarczy baterii? Aplikacja, poprzez Bluetooth, pozwala określić, ile impulsów zostało wygenerowanych i kiedy należy wznowić sesje depilacji. To niedrogie urządzenie oferuje coś więcej: Silk’n oferuje maszynkę do golenia, która przygotuje Twoją skórę przed pierwszą sesją depilacji. W depilatorze Silk’n Infinity Smooth znajdziesz również zasilacz, przedłużacz, ale także zestaw do przechowywania urządzenia.

Co nam się podoba

Dobre urządzenie, które może usunąć włosy u wszystkich ludzi, niezależnie od tego, czy mają jasną czy ciemną skórę, jak zapewnia producent. Niska cena jest również bardzo odczuwalna. Jego cena jest bardzo przystępna, w porównaniu do wydajności.

Słabe strony depilatora

Okno depilacji jest stosunkowo małe, co wydłuża czas depilacji. Musisz być cierpliwy, aby uzyskać przekonywujący wynik, ale warto.

Jakie są zalety depilatorów laserowych ?

Depilator Laserowy

Używając maszynki do golenia, masz pewność, że włosy odrosną następnego dnia. Krem gwarantuje efekt maksymalnie przez 4 dni, a zapach może zniechęcać. Elektryczny depilator jest często bolesny i zabieg musi być powtarzany co około 3 tygodnie. Wreszcie, depilacja laserowa jest wykonywana w gabinetach dermatologicznych. Cena jest często wygórowana, a sesje bolesne.

Pierwotnie, światło lasera było przeznaczone dla urządzeń medycznych, ale obecnie istnieje wiele produktów nadających się do użytku domowego. Od czasu ich wprowadzenia, cena tych urządzeń stała się bardziej przystępna, a ich zakup może być dokonany przez prawie każdego. Światło lasera zapewnia półtrwałe lub nawet trwałe usuwanie włosów, w zależności od rodzaju włosów. Radykalny sposób na pozbycie się tych nieestetycznych włosów, które często rujnują nam życie!

Ranking najlepiej sprzedających się depilatorów IPL

# Obrazek Nazwa Ocena klientów Koszt
1 Philips Lumea Prestige BRI956/00. Philips Lumea Prestige BRI956/00
51 Opinie
1729,00 zł
2 Depilator Braun IPL 5124 Depilator Braun IPL 5124
47 Opinie
1512,00 zł
3 Braun Silk-expert IPL BD 5008 300 tys. błysków Braun Silk-expert IPL BD 5008 300 tys. błysków
59 Opinie
1049,00 zł
4 Remington iLIGHT IPL6780 Depilator IPL Remington iLIGHT IPL6780
42 Opinie
749,00 zł
5 Babyliss G971PE IPL Compact Babyliss G971PE IPL Compact

5 Opinie
559,90 zł

Jak dobrać depilator laserowy ?

najlepsze depilatory

Wymiary i wymagania dotyczące okien

Okno jest prostokątem na urządzeniu, które emituje błyski. Jest to zatem powierzchnia, która będzie poddana obróbce w jednym zastosowaniu. Następnie należy przesunąć urządzenie na obszar przeznaczony do depilacji, aby nie pominąć żadnych włosków. Niektóre okna są stosunkowo małe (3 cm²), inne większe, do 7 cm². Oznacza to konieczność skrócenia czasu depilacji. Jest to ważne w zależności od tego, ile czasu trzeba poświęcić na tę czynność. Jeśli jest to jedno okno (niektóre urządzenia mają kilka końcówek), należy wziąć pod uwagę, że w zależności od modelu, będzie musiało dostosować się do różnych miejsc, w tym depilacji górnej wargi, bez dotykania ust (należy unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami).

Depilator laserowy musi zostać zakupiony zależnie od owłosienia, które ma usuwać, a które różni się znacznie u różnych osób, mężczyzn i kobiet. Włosy mogą być stosunkowo cienkie i jasne lub ciemne brązowe i twarde. Niektóre urządzenia nie działają na wszystkie włosy ani na typy skóry. Należy sprawdzić na karcie produktu producenta, aby upewnić się, że dokonano właściwego zakupu.

Cechy i autonomia

Jak wybrac depilator

Autonomia mierzona jest tutaj w liczbie błysków świetlnych, które mogą być emitowane przez maszynę. Lepiej jest zdecydować się na urządzenie obiecujące co najmniej 100 000 impulsów, aby mieć pewność, że można depilować całe ciało. Należy zauważyć, że aby uzyskać przekonywujący wynik, potrzeba kilku sesji. Dlatego mówimy o półtrwałym lub całkowitym usuwaniu włosów.

Wreszcie, jeśli chodzi o funkcjonalność, jeśli celem jest usunięcie włosów, musimy zadać sobie pytanie, jakie obszary można depilować. Niektóre depilatory laserowe nie zalecają stosowania na twarzy, podczas gdy inne zostały zaprojektowane w celu regulacji intensywności błysku, ale mają określoną końcówkę. Możliwość depilowania zarówno twarzy jak i całego ciała za pomocą jednego urządzenia jest więc bardziej interesująca, oczywiście w zależności od Twoich włosów i oczekiwań. Urządzenie musi być w stanie depilować zgodnie z naturą skóry (matowa lub nie, jasna lub ciemna) i przystosować się do niej, chroniąc ją jednocześnie przed szkodliwym działaniem światła.

Budżet

Ceny różnią się znacznie w zależności od rodzaju produktu, w zależności od marki i funkcjonalności urządzenia. Podstawowy depilator laserowy można znaleźć za nieco ponad 200 zł. Następnie znajdziesz je w cenach około 500 euro. Lepiej jest zwrócić się do marek dermatologii estetycznej. Oprócz lepszej jakości produkcji i lepszego wykonania, w większości przypadków można skorzystać z gwarancji. Należy zwrócić uwagę na to czy okno depilatora pozwala na odfiltrowywanie błysków. W przeciwnym razie należy wyposażyć się w specjalne okulary, aby chronić oczy.