ranking sluchawki dla graczy
Strona główna RTV i Komputery Słuchawki dla graczy : porównanie najlepszych modeli

Słuchawki dla graczy : porównanie najlepszych modeli

Czy gry wideo to twoja pasja? Kiedy dzielisz się nią z innymi graczami, nierzadko tworzy się drużynę, aby stawić czoła przeciwnikom. Podbijanie terytoriów, budowanie, unicestwianie obcych wrogów, gry wideo nadają się do wszelkiego rodzaju fantazji. Aby komunikować się i być w pełnym zanurzeniu, nie ma nic lepszego niż porządne słuchawki dla graczy.

Co to są słuchawki dla graczy ?

Słuchawki dla graczy jest to akcesorium, które pozwala na słuchanie muzyki, czasami, ale także na komentarze innych graczy. Jakość dźwięku nie jest tak ważna dla graczy, jak dla miłośników muzyki. Istnieją jednak produkty, które spełniają oba te cele, jeśli tego właśnie szukasz. Słuchawki te posiadają również wbudowany mikrofon, który znajduje się na poziomie ust. Pozwala on na wymianę z innymi ludźmi. Jedną z głównych cech słuchawek dla gracza jest komfort, który zapewniają one jego właścicielowi. Niektórzy gracze grają, rzeczywiście, przez kilka godzin.

Najlepsze słuchawki dla graczy w tej chwili

Logitech G Pro X: Dźwięk bezprzewodowy i przestrzenny

PierwszyLogitech G Pro X

W słuchawkach dla graczy mikrofon jest bardzo ważny. Ponieważ firma Logitech o tym wie, więc wyposażyła swój przewodowy zestaw słuchawkowy w technologię Blue voice. Twoi rozmówcy docenią, że tak wyraźnie słyszą twój głos. Ma wbudowaną redukcję hałasu (hałas i syczenie). Są to przewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1.

Jeśli chodzi o dźwięk, można również liczyć na przetworniki, które oferują bardzo dobry obraz dźwiękowy. Wkrótce odkryjesz wszystkie te cechy, gdy będziesz w środku gry. Zanurzenie będzie kompletne. Słuchawki mają bardzo wysokiej jakości wyściółkę. Komfort, nawet podczas długich sesji, jest optymalny. Za to można podziękować piance pamięciowej Logitech G Pro X.

Opaska na głowę i reszta słuchawek jest wykonana ze stali i aluminium. To lekkie, solidne słuchawki dla graczy. Można je podłączyć do komputera, PS4 i trzech innych mediów. Wejścia USB lub 3,5 mm są dostępne do wyboru. Te słuchawki dla graczy mają bardzo skromny, czarny wygląd. Zestaw słuchawkowy Logitech jest objęty dwuletnią gwarancją.

Zalety tego modelu

Możesz wybrać materiał, z którego wykonane są nauszniki: wysokiej jakości imitacja skóry lub oddychający aksamit.

Jego słaby punkt

Ponieważ jest to technologia surround, koniecznie trzeba pobrać oprogramowanie. Nie nadają się do dużych głów.

Słuchawki dla graczy Corsair HS35: niewielka cena

drugiCorsair HS35

Granie jest jedną z twoich wielkich przyjemności, ale nie chcesz przeznaczać na nią ogromnych pieniędzy. Docenisz ten produkt dla graczy oferowany przez markę Corsair. Oferując wysokiej jakości dźwięk stereo, będziesz mógł używać go do gier, ale także do muzyki. Słuchawki te posiadają jednokierunkowy mikrofon, który można wyjąć, gdy nie jest potrzebny.

Wszystkie szumy z otoczenia znikną dzięki funkcji redukcji hałasu. Ten zestaw słuchawkowy dla graczy firmy Corsair jest kompatybilny z wieloma platformami, takimi jak PC, PS4 i innymi urządzeniami mobilnymi. Bądź ostrożny, w zależności od tego, co potrzebujesz, może być konieczne dodanie adaptera (ten nie jest dołączony). Słuchawki są wykonane z neodymu i mają piankę z pamięcią.

Pałąk na głowę jest regulowany, dla bardzo dobrego komfortu, nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do gry przez długi czas. Elementy sterujące znajdują się w części ich obudowy. Dlatego są one bardzo łatwo dostępne. Możesz zwiększać lub zmniejszać głośność do woli, jednocześnie nadal koncentrując się na swojej grze. Kabel, który podłączysz do komputera lub konsoli ma długość 1,8 metra.

Mocne strony słuchawek dla graczy Corsair

Cena tego produktu jest jego pierwszą mocną stroną, ale docenia się również to, że nie wpływa to na jego jakość.

Jakieś wady?

Gracze, którzy spędzają noce grając w nich, zaczynają uważać, że są zbyt ciężkie i odczuwać ich obecność.

HyperX Cloud II : Wydajność

trzeciHyperX cloud ii

HyperX udoskonala swój poprzedni produkt i oferuje tutaj słuchawki dla graczy Cloud II. Posiadają one wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, dzięki czemu nie ma ryzyka zaskoczenia przez przeciwników, bez względu na to, skąd pochodzą. Na słuchawkach znajduje się nie tylko pianka pamięciowa, ale także pałąk.

Dzięki temu produkt ten jest bardzo wygodny, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Nawet jeśli jesteś osobą prywatną, możesz docenić posiadanie profesjonalnego sprzętu. To słuchawki, które są zrobione dla profesjonalnych graczy. Słuchawki są typu zamkniętego. Bierną redukcję hałasu można docenić tylko wtedy, gdy chce się zanurzyć w grze.

Słuchawki HyperX Cloud II (tylko przewodowe) można podłączyć za pomocą złącza audio jack 3,5 mm. Elementy sterujące są niezależne od słuchawek i stosunkowo łatwe w użyciu, nawet gdy jesteś pochłonięty przez swoją grę.

Korzyści z tych słuchawek dla graczy

Oferują one duże korzyści w zakresie funkcjonalności i komfortu. W przeciwieństwie do innych słuchawek na rynku, mają one trochę koloru. Nawet cena jest odpowiednia dla tego bardzo dobrego produktu.

Wady?

Jest to model przewodowy z kablem o długości zaledwie 1 metra. To znacznie ogranicza ruch w trakcie gry.

Wyróżnienie dla Asus ROG Theta Electret

czwartyAsus ROG Theta Electret

Ulubiony produkt Asus ROG Theta Electret zarówno przez amatorów gier jak i filmów. Restytucja dźwięku jest dla Ciebie bardzo ważna dla całkowitego zanurzenia. Nieważne, jeśli zastosujesz zestaw słuchawkowy Asus. Wyposażone w przetwornik i głośnik niskotonowy, można tylko podziwiać jakość dźwięku, którą odtwarzają słuchawki dla graczy Asus ROG Theta Electret (posrebrzany drut miedziany).

Jednokierunkowy mikrofon Asusa ROG Theta Electret’a może być usunięty, co jest dużym plusem; kiedy przechodzisz od jednego hobby do drugiego. Jeśli nie chcesz ich zdejmować, ale nie chcesz nic słyszeć, masz przycisk wyciszenia. Jeśli grasz przez długi czas, wiesz, że komfort jest najważniejszy. Możesz liczyć na te słuchawki, że zapomnisz, że grasz.

Oddychająca tkanina i sztuczna skóra, korzystasz z ich obu właściwości, a skóra zapewnia słuchawkom dodatkową trwałość. Cały zestaw słuchawkowy jest również niezwykle wytrzymały. Możesz oczekiwać, że będziesz je trzymał przez wiele lat. To dzięki stopowi aluminium, który go tworzy.

Co nam się podoba

Nosisz okulary? To jest uciążliwe, zwykle gdy szukasz słuchawek do gry. Dzięki funkcji zmniejszania ciśnienia właśnie znalazłeś odpowiednie słuchawki dla graczy.

Wady

Cena jest stosunkowo wysoka, co tłumaczy się bardzo wysoką jakością. Nie wszyscy gracze mogą sobie na to pozwolić.

Wybór dziesięciu najlepiej sprzedających się słuchawek dla graczy

# Obrazek Nazwa Ocena klientów Koszt
1 łuchawki ASUS Rog Strix Fusion 500 90YH00Z2-B8UA00 łuchawki ASUS Rog Strix Fusion 500 90YH00Z2-B8UA00 avis 1039,00 zł
2 HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II - Casque Gaming avec Micro pour... HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II avis 409,00 zł
3 Słuchawki LOGITECH G633 Słuchawki LOGITECH G633 avis 626,99 zł
4 Słuchawki NUBWO PS4 N7 Słuchawki NUBWO PS4 N7 avis 190,99 zł
5 Słuchawki ONIKUMA 7.1 Surround PS4 Xbox One Słuchawki ONIKUMA 7.1 Surround PS4 Xbox One avis 189,99 zł
6 Słuchawki z mikrofonem SWITCH Słuchawki z mikrofonem SWITCH avis 189,99 zł
7 Słuchawki Beexcellent PS4 3.5mm Słuchawki Beexcellent PS4 3.5mm avis 32,00 zł
8 Słuchawki RAZER Kraken X Lite Słuchawki RAZER Kraken X Lite avis 179,99 zł
9 Słuchawki MAD DOG GH705 Słuchawki MAD DOG GH705 avis 149,99 zł
10 Słuchawki MAD DOG GH003 Słuchawki MAD DOG GH003 avis 79,90 zł

Jak wybrać słuchawki dla graczy?

Sluchawki dla graczy

Około-uszne czy douszne?

Obwodowy zestaw słuchawkowy zakrywa całe ucho. Zapewnia to lepsze zanurzenie się w grze, ponieważ gracz nie jest zakłócany przez dźwięki z zewnątrz. Pod względem komfortu są one często lekkie i łatwo o nich zapomnieć. Upewnij się, że znajdziesz model z regulowaną, ale również solidną opaską na głowę. Słuchawki powinny być dobierane w zależności od kształtu głowy i uszu. Okrągłe słuchawki douszne są najlepsze dla małych uszu, większe wymagają słuchawek owalnych.

Słuchawki douszne dla graczy wchodzą do kanału słuchowego. Dźwięk jest odtwarzany jak najbliżej błony bębenkowej, ale można je winić za tę bliskość. Noszenie ich przez długie godziny może mieć wpływ na słuch. Gracz, zwłaszcza jeśli maksymalnie wykorzysta dźwięk, aby w pełni wejść do swojej gry, może po kilku miesiącach odczuwać pierwsze oznaki niedosłyszenia. W przypadku gier online zaleca się zatem stosowanie słuchawek obwodowych.

Stereo lub Surround

Dźwięk stereo rozprowadza dźwięk równomiernie w obu uszach. Dużym plusem dla tego typu słuchawek jest wbudowane złącze jack 3,5 mm. To połączenie można znaleźć w prawie wszystkich grach. Oprócz gier wideo, do słuchania muzyki można używać również słuchawek stereo. To czyni je akcesoriami typu „dwa w jednym”. Można im zarzucić brak precyzji w restytucji dźwięków. Może to wpływać na czas reakcji w niektórych grach. Z kolei dźwięk przestrzenny pozwala na bardziej precyzyjne określenie pochodzenia dźwięku, co zapewnia bardzo żywą reakcję. Zwiększa to poczucie realizmu podczas sesji gier. Ale tego typu technologia, która integruje oprogramowanie i algorytmy, może czasami zwiększyć koszt zakupu.

Bezprzewodowy czy przewodowy ?

Jak wybrac

Każdy zestaw słuchawek dla graczy ma swoje wady i zalety. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth oferują większą swobodę działania. Często są ładniejsze, estetycznie rzecz biorąc. Ale zawsze będziesz musiał sprawdzić poziom autonomii, który może zepsuć zabawę. Zwłaszcza, że nierzadko, zanurzając się w akcji, nie zwracasz uwagi, aż jest za późno. Słuchawki przewodowe łączą Cię z komputerem lub konsolą. Musisz więc znaleźć słuchawki z dobrą długością kabla. Kabel może zostać uszkodzony z czasem. Dlatego powinieneś być ostrożny. Często są lżejsze od swoich konkurentów, ponieważ nie posiadają odbiornika i można o nich zapomnieć.

Komfort i jakość dźwięku

Jak widzieliśmy, jednym z głównych kryteriów wyboru powinna być wygoda pałąka na głowę, ale także słuchawek. W przypadku tych ostatnich, należy uważać, aby dobrać słuchawki z przyjemnym pokryciem. Dlatego też materiał ten jest ważny. Znajdziesz trzy rodzaje słuchawek dla graczy. Koniecznie wybieraj słuchawki do gier z pianką pamięci. Ale to może oznaczać koszty. Imitacja skóry ma lepszą odporność na ścieranie niż tkanina, ale jest mniej oddychająca, co może być ważne, jeśli grasz często i przez długi czas.

W przypadku klawiatury dla graczy, skupimy się na jakości pisania, tutaj jest dźwięk! W przypadku dźwięku należy wybrać pomiędzy dźwiękiem stereo lub przestrzennym. Bądź świadomy, że wymiarowe dźwięki wkrótce wkroczą do świata gier. Przewyższając dźwięk przestrzenny, wciąż jest marginalny .Więc w tej chwili nie będziesz mógł używać go na swoich zwykłych grach. Niezależnie od tego, które słuchawki wybierzesz, funkcja redukcji szumów może być interesująca, podobnie jak funkcja wyciszania. Funkcja wyciszania pozwala na wyciszenie mikrofonu, na przykład w celu odebrania połączenia lub wykonania połączenia telefonicznego.

Budżet

Można znaleźć zestawy słuchawkowe dla graczy za każdą cenę, jak klawiatury lub myszki dla graczy. Pierwsza cena zaczyna się od około trzydziestu euro. Ale można też znaleźć słuchawki dla graczy za ponad 1000 złotys. Ich konstrukcja, materiał z którego wykonane są słuchawki, technologia dźwięku to czynniki, które tłumaczą tę różnicę cenową.